O nas

 

Jesteśmy młodą, rodzinną firma powstałą w 2018 roku. Od samego początku związani jesteśmy z szeroko pojętą sprzedażą internetową, posiadamy również sklep stacjonarny w Ostrowie Wielkopolskim. 

Posiadamy bardzo szeroką wiedzę z zakresu zakresu branży budowlanej, narzędziowej i elektronarzędziowej oraz wyposażenia domu. Cały czas poszerzamy asortyment sklepu, by ułatwić klientowi kompleksowe zakupy w jednym miejscu.  Naszym priorytetem jest trwałe budowanie relacji z klientem i dostarczanie mu jak najlepszych towarów w atrakcyjnej cenie z szybką dostawą pod wskazany adres.

Oferujemy kompleksową obsługę od porady w doborze asortymentu, poprzez porady techniczne aż po sfinalizowanie zakupu. Nasz asortyment dostępny jest w sklepie stacjonarnym, internetowym w domenie majsterkowicz.pl oraz na allegro.pl, amazon.pl, empik.com i wielu innych marketplace.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Majsterkowicz

 

 

Shopping Cart

Notice: getimagesize(): Read error! in /home/klient.dhosting.pl/pawel8816/emajsterkowicz.pl/public_html/wp-includes/media.php on line 5307

Notice: exif_imagetype(): Read error! in /home/klient.dhosting.pl/pawel8816/emajsterkowicz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3268